#1 772889 02 Sie 2004 13:58 MOLIGATO MOLIGATO Poziom 11 Posty: 11 Autor tematu Post #1 772889 02 Sie 2004 13:58 Może ktoś mi wyjaśnić do czego służą dwa potencjometry w dvd. Wiem że w cd-romach był jeden potencjometr, którym można było regulować laser.
#2 772906 02 Sie 2004 14:08 sowa11 sowa11 Poziom 14 Posty: 156 Pomógł: 2 Ocena: 3 Pomocny post? (0) Post #2 772906 02 Sie 2004 14:08 Jeden jest od CD a druki od DVD.
#3 774365 03 Sie 2004 09:50 MOLIGATO MOLIGATO Poziom 11 Posty: 11 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 774365 03 Sie 2004 09:50 rozumiem że zasada działania jest taka sama jak w cd-romie
#4 780659 06 Sie 2004 18:27 sowa11 sowa11 Poziom 14 Posty: 156 Pomógł: 2 Ocena: 3 Pomocny post? (0) Post #4 780659 06 Sie 2004 18:27 Uwaga na ten z DVD. Kręć tylko jakieś 10 stopni. Kiedyś pokręciłem więcej i laser poszedł do krainy wiecznych łowów.
#5 780862 06 Sie 2004 21:10 MORTEM MORTEM Specjalista techniki DVD Posty: 1813 Pomógł: 119 Ocena: 194 Pomocny post? (0) Post #5 780862 06 Sie 2004 21:10 Ja radzę nie kręcić, można tylko pogorszyć.