Mam problem z lodowka, co jakis czas slychac takie. Tak jakby cos sie wlaczalo i wylaczalo. Trwa to ok 2-3 minut i pozniej jest spokoj. Myslale, ze problemem jest zbyt duzo lodu. Wyczyscilem zamrazarnik ale cykanie nie ustalo.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam