Witam.Aparat jest elektronicznie sprawny, puściła tylko ta blokada, jak kartę zablokuję na tarcie powiedzmy klinem to jest O.K.Chcę jednak problem rozwiązać w bardziej elegancki sposób, myślę aby usunąć sprężynkę wypychającą kartę to wówczas obwinięcie samej karty taśmą tak aby wchodziła na lekki wcisk, mogło by wystarczyć.Tylko jest problem z dostaniem się do tej kieszonki.Czy bez demontażu całej płyty da się to jakoś wykonać.Ja tego aparatu jeszcze nie rozbierałem, ale przypuszczam iż tak jak w innych modelach kieszonka karty będzie przylutowana do spodniej strony płyty, co komplikuje taką operację.Może ktoś ma inny pomysł na ten przypadek, więc chętnie bym się z taką propozycją zapoznał, i z góry dziękuję.