Witam
Od dawna jestem bardzo zainteresowany w/w programem wczoraj postanowiłem po długim czasie. W środku był keygen ale nie użyłem go i zainstalowałem triala dzisiaj odinstalowałem go, gdyż ciągle były jakieś errory itp. zainstalowałem na nowo i teraz pokazuje się, że niby te 30dni już wygasły
Chciałem jeszcze dodać, że w instrukcji dołączonej do całej paczki było aby skopiować plik SSG (Dokument MSinfo). No i tak jak powiedziałem, po ponownym zainstalowaniu wersja niby wygasła. Nie wiem co się stało o co chodzi?
pomoże ktoś?
Od dawna jestem bardzo zainteresowany w/w programem wczoraj postanowiłem po długim czasie. W środku był keygen ale nie użyłem go i zainstalowałem triala dzisiaj odinstalowałem go, gdyż ciągle były jakieś errory itp. zainstalowałem na nowo i teraz pokazuje się, że niby te 30dni już wygasły
Chciałem jeszcze dodać, że w instrukcji dołączonej do całej paczki było aby skopiować plik SSG (Dokument MSinfo). No i tak jak powiedziałem, po ponownym zainstalowaniu wersja niby wygasła. Nie wiem co się stało o co chodzi?
pomoże ktoś?