Witam. Czy mógł się zepsuć programator, podczas pracy pralki przy zakręconym dopływie wody? Aktualnie pobiera wodę, wypuszcza ją, tylko nie obraca się bęben podczas startu programu jak i na pozycji wirowanie. Co może być tego przyczyną? Dziękuję za odpowiedź.