Witam,
Szukam kogoś kto posiada w/w dimmer i odpowie mi na moje pytanie - na jaką wysokość wystają suwaki w tym modelu. Byłbym szalenie wdzięczny za zdjęcie dimmera z profilu. Z góry dziękuję i liczę na szybką odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie
Szukam kogoś kto posiada w/w dimmer i odpowie mi na moje pytanie - na jaką wysokość wystają suwaki w tym modelu. Byłbym szalenie wdzięczny za zdjęcie dimmera z profilu. Z góry dziękuję i liczę na szybką odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie