Witam.Muszę napisać program który po wczytaniu pliku tekstowego wstawi enter co 28 znaków i zapisze w nowym pliku.Byłbym wdzięczny jeśli pomożecie mi go poprawić, albo jakoś naprowadzić na dobrą drogę.Oto mój program
A tu jest plik z którego ma to wczytywać.
Link
Proszę pamiętać o używaniu znaczników code. - arnoldziq
uses crt;
var ch:char;
plik,plik1:text;
i:integer;
begin
i:=0;
assign(plik,'C:\QQ.txt');
reset(plik);
assign(plik1,'C:\0a.txt');
rewrite(plik1);
while(not eof(plik)) do
begin
readln(plik,ch);
repeat
i:=i+1;
write(plik,ch);
{if i=28 then
write('lol'); }
until eof(plik);
end;
close(plik1);
close(plik);
repeat until keypressed;
end.A tu jest plik z którego ma to wczytywać.
Link
Proszę pamiętać o używaniu znaczników code. - arnoldziq