Witam
Mam problem z pralką,
Usterka wygląda następująco po ok 5 10 minutach pralka zawiesza się następuje spuszczenie wody, i mrugają diody start stop, pranie zasadnicze oraz prędkość 0, Programator jest cały nie ma elementów spalonych, zimnych lutów itp, płytka z guzikami też, pompa wody działa, grzałka jest sprawna, ale pralka wody nie podgrzewa, albo nie zdąży się nagrzać, wyczyściłem również ten smieszny pojemniczek do hydrostatu i węzyk,
Proszę o podpowiedz co możne jej dolegać.
Mam problem z pralką,
Usterka wygląda następująco po ok 5 10 minutach pralka zawiesza się następuje spuszczenie wody, i mrugają diody start stop, pranie zasadnicze oraz prędkość 0, Programator jest cały nie ma elementów spalonych, zimnych lutów itp, płytka z guzikami też, pompa wody działa, grzałka jest sprawna, ale pralka wody nie podgrzewa, albo nie zdąży się nagrzać, wyczyściłem również ten smieszny pojemniczek do hydrostatu i węzyk,
Proszę o podpowiedz co możne jej dolegać.