Witam, proszę o pomoc w temacie czujnikia ABS, tzn. od tygodnia czujnik albo sie swieci, albo na jakis czas gasnie. Pojechałem do autoryzowanego serwisu i okazało się ze w prawym przednim kole ten czujnik nie działa??!! Nie da sie wymienic samego czujnika bo jest "zespolony" z piastem i musze wymienic całoś, koszt 1500zł Pias i łozysko jest OK, jakas paranoja!! Czy ktoś już próbował wymienic sam czujni ABS, prosze o pomoc i poradę, dzięki
pozdrwiam.
Łukasz
pozdrwiam.
Łukasz