Witam.
Czy wie ktoś, gdzie można kupić uszczelkę lodówko-zamrażarki Whirpool 668/G. Chodzi o uszczelkę górnych drzwi i czy można to wymienić samemu?
Mama kupiła ją parę lat temu i ta uszczelka była porwana, już chyba od nowości a w sklepie się nie przyglądaliśmy na uszczelkę.
Jak lodówka była jeszcze na gwarancji, gdy wezwała serwis, oni nie wymienili, bo serwisant powiedział, że to jest uszkodzenie mechaniczne.
Mama chciała żeby wymienił odpłatnie i miał się zgłosić z tą uszczelką ale minął rok i drugi a fachowca ani uszczelki nie widać.
Czy wie ktoś, gdzie można kupić uszczelkę lodówko-zamrażarki Whirpool 668/G. Chodzi o uszczelkę górnych drzwi i czy można to wymienić samemu?
Mama kupiła ją parę lat temu i ta uszczelka była porwana, już chyba od nowości a w sklepie się nie przyglądaliśmy na uszczelkę.
Jak lodówka była jeszcze na gwarancji, gdy wezwała serwis, oni nie wymienili, bo serwisant powiedział, że to jest uszkodzenie mechaniczne.
Mama chciała żeby wymienił odpłatnie i miał się zgłosić z tą uszczelką ale minął rok i drugi a fachowca ani uszczelki nie widać.