W modelu tym jest przeciek na przełączniku. Po wciśnięciu klawisza zasilającego gdy pompa zaczyna pracować i temperatura wody rośnie z miejsca przełącznika kapie woda. Gdy przełączam na grzanie przeciek maleje. Dzieje się to w pozycji O. Model ten jest od samego początku dość awaryjny. Już kilka razy był w serwisie i naprawy pomagały na kilka dni. Wymieniali uszczelki i nic nie pomagało. Cały rozebrałem i wyczyściłem, ale nie pomogło. Jak temu można zaradzić?