Witam.
Na początku chciałbym przywitać wszystkich bo nie witałem się
.
Mam Dell 5150 i stało się co następuję podczas pracy na kompie nagle pojawiły się takie paski kolorowe wzdłuż ekranu i zaczął migotać a następnie przestał działać. Dodam, że włączając laptopa wszystkie diody normalnie świecą i wydaje się że się uruchamia.
Stawiam, na to że grafa padła Geforce FX GO 5200 jest chyba 64 mb ale może i lepsza bo na niej nie pisze jaka to jest.
Próbowałem też przełączać klawiszem funkcyjnym po podpięciu do VGA monitora, ale nie reaguje.
Macie jakąś propozycję jak sprawdzić po poszło?
Czy kupić grafie i sprawdzać w ten sposób?
Na początku chciałbym przywitać wszystkich bo nie witałem się
Mam Dell 5150 i stało się co następuję podczas pracy na kompie nagle pojawiły się takie paski kolorowe wzdłuż ekranu i zaczął migotać a następnie przestał działać. Dodam, że włączając laptopa wszystkie diody normalnie świecą i wydaje się że się uruchamia.
Stawiam, na to że grafa padła Geforce FX GO 5200 jest chyba 64 mb ale może i lepsza bo na niej nie pisze jaka to jest.
Próbowałem też przełączać klawiszem funkcyjnym po podpięciu do VGA monitora, ale nie reaguje.
Macie jakąś propozycję jak sprawdzić po poszło?
Czy kupić grafie i sprawdzać w ten sposób?