Witam
Proszę o jakąś karte graficzną do 120-150zł na AGP myslę taką z 256 ram
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Proszę o jakąś karte graficzną do 120-150zł na AGP myslę taką z 256 ram
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam