Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

rover cd 43 jak wykozyskać złacze zmieniarki do mp3

plc10 28 Maj 2010 18:33 1930 0
  • #1 28 Maj 2010 18:33
    plc10
    Poziom 9  

witam

Mam radio blaupunk xqe100 370 (schemat land_rower_cd_43 ) i chciałem je przerobić tak aby zamiast AM możliwe było podłączenie sygnału z mp3,poszukałem troszke po forum,znalazłem schemat i...stwierdziłem że jest to bardziej problematyczne gdyż wiąże się to z ingerencją w sam proceser radia.Ale idąc dalej po schemacie zauważyłem ze mozliwe jest podanie sygnału audio poprzez 5pinowe gniazdo zmieniarki - na schemacie zaznaczyłem interesujący mnie tor na czerwono.

rover cd 43 jak wykozyskać złacze zmieniarki do mp3

nie sądze ze wszystko zadziała i zagra zaraz po podaniu sygnału audio na to wejście więc czy potrzeba w jakiś sposób uaktywnić wejście zmieniarki?czy robi sie to z poziomu panelu czołowego bo jakoś nie widze u siebie przycisku aux albo czegoś podobnego posiadam jedynie przyciski scan am fm oraz cd nie liczas głośności czy zmiany częstotliwości.Moze wystarczy podać jakiś sygnał na wejścsie procesora audio? bede bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie oraz pomoc.

więc tak:
    dzis miałem troche wolnego czasu i zrobiłem sobie kabel do podłacznenia mp3 pod wejście zmieniarki...i niestety ale nic nie gra czyli jest tak jak myslałem w jakissposób należy aktywowaćwejsćie zmieniarki,ktoś z was ma jakiś pomysł jak to zrobic? moze ktoś robił cos podobnego w innym radiu?niekoniecznie musi byćidentyczny model...choci mi o jakąs porade bo od czegoś trzeba przecież zacząc.

0 0
  Szukaj w 5mln produktów