Witam serdecznie. Kupiłem "z kosza" w supermarkecie sam woofer od tego zestawu za 5 zł. Miał uszkodzony głośnik a pamiętając że coś mi się tam wala w domu postanowiłem, że wymienię i podłącze do "kuchennego" TV N coby dźwięk był nieco lepszy. Wzmacniacz sprawny, w miejsce uszkodzonego 10W 4om wsadziłem niskotonowe 30W 4om i jest OK tyle tylko, że ten Mantowski wynalazek nie ma żadnej regulacji głośności. O co chodzi ? Żadnych gał itd. Na skrzynce z tyłu jest tylko Audio Input, Output i przewód Remote który jest upitolony i nawet nie wiem jakim wtykiem się kończył. Niby jakieś sterowanie ??? 5 żył - 2 wejścia bezpośrednio na wzmacniacz, 2 "przejścia" z gniazda Audio Input dokądś tam, za urżniętą wtyczką oraz jeden przewód którego przeznaczenie nie jest mi znane, podłączony do osobnego gniazda na płytce wzmacniacza. W informacji technicznej podają że jest regulacja natężenia - GDZIE ???