Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Beta ? pamięć stacji i przyciski: U, VF, LO, DX

daro2002 04 Cze 2010 18:52 2175 1
 • #1 04 Cze 2010 18:52
  daro2002
  Poziom 8  

  Witam. Posiadam taki oto model radia:
  VW Beta ? pamięć stacji i przyciski: U, VF, LO, DX
  Radio to było w samochodzie który kupiłem w Niemczech, nie znajduje ono wszystkich stacji radiowych(prawdopodobnie z powodu słabego sygnału stacji) czasami uda mi się złapać staje ale nie mam pojęcia jak można takową staję zapamiętać. Ostatnio próbowałem już wszystkiego i całkiem mi się popaprało.
  Obecnie podczas włączania radia wyświetla mi na panelu V dx i szuka stacji(poprzednio miałem tylko vf i znaczek sygnału ten nad V)

  Pozdrawiam.

  1 1
 • #2 04 Cze 2010 22:06
  ikar55
  Spec od car audio

  Włącz sobie U (Ukf = FM) ; DX i przyciskiem pokrętła siły głosu wyszukiwanie stacji. Po zatrzymaniu się na pożądanej stacji radiowej powtórnie naciśnij przycisk potencjometru. Jeśli chcesz zaprogramować sobie tę stację naciśnij klawisz np. "1" i przytrzymaj go do momentu kiedy na wyświetlaczu pokaże się "U 1". I tak z pozostałymi trzema klawiszami programowymi. Po włączeniu "LO" (Local) radio podczas wyszukiwania stacji będzie się zatrzymywało tylko na stacjach o dużej (w danym miejscu) sile sygnału. Po włączeniu "VF' radio będzie wyszukiwało stacji na których nadawane są informacje o warunkach drogowych (ARI) co w naszych warunkach nie funkcjonuje.

  0