Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Beta ? pamięć stacji i przyciski: U, VF, LO, DX

daro2002 04 Cze 2010 18:52 2115 1
  • #1 04 Cze 2010 18:52
    daro2002
    Poziom 8  

Witam. Posiadam taki oto model radia:
    VW Beta ? pamięć stacji i przyciski: U, VF, LO, DX
    Radio to było w samochodzie który kupiłem w Niemczech, nie znajduje ono wszystkich stacji radiowych(prawdopodobnie z powodu słabego sygnału stacji) czasami uda mi się złapać staje ale nie mam pojęcia jak można takową staję zapamiętać. Ostatnio próbowałem już wszystkiego i całkiem mi się popaprało.
    Obecnie podczas włączania radia wyświetla mi na panelu V dx i szuka stacji(poprzednio miałem tylko vf i znaczek sygnału ten nad V)

Pozdrawiam.

1 1
  • #2 04 Cze 2010 22:06
    ikar55
    Spec od car audio

Włącz sobie U (Ukf = FM) ; DX i przyciskiem pokrętła siły głosu wyszukiwanie stacji. Po zatrzymaniu się na pożądanej stacji radiowej powtórnie naciśnij przycisk potencjometru. Jeśli chcesz zaprogramować sobie tę stację naciśnij klawisz np. "1" i przytrzymaj go do momentu kiedy na wyświetlaczu pokaże się "U 1". I tak z pozostałymi trzema klawiszami programowymi. Po włączeniu "LO" (Local) radio podczas wyszukiwania stacji będzie się zatrzymywało tylko na stacjach o dużej (w danym miejscu) sile sygnału. Po włączeniu "VF' radio będzie wyszukiwało stacji na których nadawane są informacje o warunkach drogowych (ARI) co w naszych warunkach nie funkcjonuje.

0
  Szukaj w 5mln produktów