Witam, wymieniłem taśme w tym modelu i pojawił sie problem, telefon bez znaczenia czy jest zsunięty czy nie pozycja wyświetlacza wskazuje na to że jest rozsunięty<pionowy obraz> jak tam rozwiązany jest mechanizm który wyczuwa kiedy telefon jest zsunięty a kiedy rozsunięty? pozdrawiam