Witam.
Niedawno padł mi dysk twardy w moim kompie więc zainstalowałem oprogramowanie na innym, który posiadałem i który był sprawny.
Jak sie teraz okazuje, nie mam dźwięku ani przy odtwarzaniu muzyki czy filmów z kompa ani z netu.
Mój sprzęt to:
Nazwa płyty głównej ASRock K8NF6G-VSTA
Karta graficzna nVIDIA nForce 6100-405, AMD Hammer
Karta dźwiękowa Realtek ALC862 @ nVIDIA MCP61 - High Definition
Typ procesora AMD Sempron, 1600 MHz (8 x 200) 2600+
Nazwa systemu oper. Microsoft Windows XP Professional
Poniżej zamieszczam linki do zdjęć z konkretnymi danymi tj. danymi z panelu sterowania, właściwości sterownika karty dźwiękowej oraz dane z programu "everest".
https://obrazki.elektroda.pl/97_1277997498.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/25_1277997498.jpg
Prubowałem już różnych rzeczy z zainstalowaniem programu "Driver Genius Professional Edition" oraz aktualizacje sterownika i wgrywanie nowych ale ponieważ nie posiadam płyty z oprogramowaniem to nic mi z tego nie wyszło.
Nie wiem o co chodzi z tymi znakami zapytania w menedżerze urządzeń.
Nie wiem także czy nie został wyłączony dźwięk w biosie (nic tam nie grzebałem więc powinno być ok). Nawet nie wiem jak to sprawdzić.
Proszę o jakąś radę.
Z góry dzięki
Proszę wklejać zdjęcia wg tej instrukcji: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic595877.html [DriverMSG]
Niedawno padł mi dysk twardy w moim kompie więc zainstalowałem oprogramowanie na innym, który posiadałem i który był sprawny.
Jak sie teraz okazuje, nie mam dźwięku ani przy odtwarzaniu muzyki czy filmów z kompa ani z netu.
Mój sprzęt to:
Nazwa płyty głównej ASRock K8NF6G-VSTA
Karta graficzna nVIDIA nForce 6100-405, AMD Hammer
Karta dźwiękowa Realtek ALC862 @ nVIDIA MCP61 - High Definition
Typ procesora AMD Sempron, 1600 MHz (8 x 200) 2600+
Nazwa systemu oper. Microsoft Windows XP Professional
Poniżej zamieszczam linki do zdjęć z konkretnymi danymi tj. danymi z panelu sterowania, właściwości sterownika karty dźwiękowej oraz dane z programu "everest".
https://obrazki.elektroda.pl/97_1277997498.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/25_1277997498.jpg
Prubowałem już różnych rzeczy z zainstalowaniem programu "Driver Genius Professional Edition" oraz aktualizacje sterownika i wgrywanie nowych ale ponieważ nie posiadam płyty z oprogramowaniem to nic mi z tego nie wyszło.
Nie wiem o co chodzi z tymi znakami zapytania w menedżerze urządzeń.
Nie wiem także czy nie został wyłączony dźwięk w biosie (nic tam nie grzebałem więc powinno być ok). Nawet nie wiem jak to sprawdzić.
Proszę o jakąś radę.
Z góry dzięki
Proszę wklejać zdjęcia wg tej instrukcji: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic595877.html [DriverMSG]