logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zamontować sprzęgło w robocie kuchennym Kasia: klej czy wcisk?

mieciop 14 Lip 2010 08:02 6012 3
REKLAMA
  • #1 8289920
    mieciop
    Poziom 18  
    Posty: 276
    Pomógł: 25
    Ocena: 105
    Witam,
    w jaki sposób osadzić małe sprzęgło na osi czy na kleju czy na wcisk?
  • REKLAMA
  • #2 8290376
    dzi_dziuś
    Specjalista AGD
    Posty: 2046
    Pomógł: 341
    Ocena: 1168
    Nowe sprzęgło wchodzi na oś ciasno, jednak ja przy takim zabiegu zawsze daję trochę kleju do środka i mogę polecić tą metodę.
    pzdr
  • REKLAMA
  • #3 8293756
    mieciop
    Poziom 18  
    Posty: 276
    Pomógł: 25
    Ocena: 105
    Jaki klej zastosować?
  • #4 8294376
    dzi_dziuś
    Specjalista AGD
    Posty: 2046
    Pomógł: 341
    Ocena: 1168
    Nie trzeba żadnych cudów. Ja zastosowałem dwu-składnikowy (odpowiednik poxipola) i robot działa już kilka lat.
REKLAMA