#1 8289920 14 Lip 2010 08:02 mieciop mieciop Poziom 18 Posty: 276 Pomógł: 25 Ocena: 105 Autor tematu Post #1 8289920 14 Lip 2010 08:02 Witam, w jaki sposób osadzić małe sprzęgło na osi czy na kleju czy na wcisk?
#2 8290376 14 Lip 2010 11:01 dzi_dziuś dzi_dziuś Specjalista AGD Posty: 2046 Pomógł: 341 Ocena: 1168 Pomocny post? (+5) Post #2 8290376 14 Lip 2010 11:01 Nowe sprzęgło wchodzi na oś ciasno, jednak ja przy takim zabiegu zawsze daję trochę kleju do środka i mogę polecić tą metodę. pzdr
#3 8293756 15 Lip 2010 07:17 mieciop mieciop Poziom 18 Posty: 276 Pomógł: 25 Ocena: 105 Autor tematu Pomocny post? (+1) Post #3 8293756 15 Lip 2010 07:17 Jaki klej zastosować?
#4 8294376 15 Lip 2010 11:40 dzi_dziuś dzi_dziuś Specjalista AGD Posty: 2046 Pomógł: 341 Ocena: 1168 Pomocny post? (+4) Post #4 8294376 15 Lip 2010 11:40 Nie trzeba żadnych cudów. Ja zastosowałem dwu-składnikowy (odpowiednik poxipola) i robot działa już kilka lat.