Witam.
Postanowiłem zakupić do mieszkania klimatyzację typu multi-split.
Moje pytanie jest następujące , mam do wyboru dwie marki:
-MDV Glory Multi Eco MS3G-30
http://klimatsklep.pl/mdv-glory-multi-eco-ms3g-30-id-389.aspx
-ELTA EK-30SHMU 2x 2,5 kW 1 x 3,2 kW.
http://www.e-fabryka.com/klimatyzator-elta-kl...um=cpc&utm_campaign=2010-07&utm_content=82423
Proszę o jakieś konkrety który wybrać bo mogę max 4500tyś przeznaczyć a potrzebuje do salonu 32m2 i do sypialni 20 m2 oraz kuchnia waz z holem około 25m2.
Co myślicie o tym zakupie i która z nich będzie lepsza.
Postanowiłem zakupić do mieszkania klimatyzację typu multi-split.
Moje pytanie jest następujące , mam do wyboru dwie marki:
-MDV Glory Multi Eco MS3G-30
http://klimatsklep.pl/mdv-glory-multi-eco-ms3g-30-id-389.aspx
-ELTA EK-30SHMU 2x 2,5 kW 1 x 3,2 kW.
http://www.e-fabryka.com/klimatyzator-elta-kl...um=cpc&utm_campaign=2010-07&utm_content=82423
Proszę o jakieś konkrety który wybrać bo mogę max 4500tyś przeznaczyć a potrzebuje do salonu 32m2 i do sypialni 20 m2 oraz kuchnia waz z holem około 25m2.
Co myślicie o tym zakupie i która z nich będzie lepsza.