Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Golf 4 - zamek centralny nie działa z pilotów.

mortalbird 01 Aug 2010 11:29 4524 2
    mortalbird
    Level 15  
    WITAM TEMAT JEST MOŻE OPISANY MILION RAZY ALE NIC KONKRETNEGO wtedy nikt nie opisał może tym razem będzie inaczej proszę moderatorów o wyrozumiałość a nie tylko KOSZ:!::idea::cry:

Witam ponownie mam problem z zamkiem centralnym z pilota [scyzoryk] nie działa ani jeden ani drugi pilot próbowałem zakodować od nowa nic nie pomogło, mało tego zamykając samochód z kluczyka zamyka się natomiast zeby otworzyć muszę dwukrotnie zamknąć samochód otwiera mi pasażera przód i tył potem otwieram kierowcy drzwi i ostatnie ostatnie drzwi pasażera za kierowcą sie otworzą i zamykają od razu, natomiast jak zamykam wewnącz samochodu magicznym przyciskiem zamykają się kierowcy, pasażera za kierowcą a pozostałe się zamykają i otwierają od razu. Nie wiem czego szukać wymieniłem nowy zamek sterujący w drzwiach kierowcy i to samo co jeszcze można sprawdzić
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    Ireneo
    Level 41  
    Przewody w przepustach,zasilanie modułów a kasety wystarczy rozebrać ,złożyć i na nowo są sprawne.

Dodano po 27 [sekundy]:

Ewentualnie luty w kasetach poprawić.
    mortalbird
    Level 15  
    Dziękuje za odpowiedz postaram się naprawić i nic nie zepsuć