WITAM TEMAT JEST MOŻE OPISANY MILION RAZY ALE NIC KONKRETNEGO wtedy nikt nie opisał może tym razem będzie inaczej proszę moderatorów o wyrozumiałość a nie tylko KOSZ:!:
Witam ponownie mam problem z zamkiem centralnym z pilota [scyzoryk] nie działa ani jeden ani drugi pilot próbowałem zakodować od nowa nic nie pomogło, mało tego zamykając samochód z kluczyka zamyka się natomiast zeby otworzyć muszę dwukrotnie zamknąć samochód otwiera mi pasażera przód i tył potem otwieram kierowcy drzwi i ostatnie ostatnie drzwi pasażera za kierowcą sie otworzą i zamykają od razu, natomiast jak zamykam wewnącz samochodu magicznym przyciskiem zamykają się kierowcy, pasażera za kierowcą a pozostałe się zamykają i otwierają od razu. Nie wiem czego szukać wymieniłem nowy zamek sterujący w drzwiach kierowcy i to samo co jeszcze można sprawdzić
Witam ponownie mam problem z zamkiem centralnym z pilota [scyzoryk] nie działa ani jeden ani drugi pilot próbowałem zakodować od nowa nic nie pomogło, mało tego zamykając samochód z kluczyka zamyka się natomiast zeby otworzyć muszę dwukrotnie zamknąć samochód otwiera mi pasażera przód i tył potem otwieram kierowcy drzwi i ostatnie ostatnie drzwi pasażera za kierowcą sie otworzą i zamykają od razu, natomiast jak zamykam wewnącz samochodu magicznym przyciskiem zamykają się kierowcy, pasażera za kierowcą a pozostałe się zamykają i otwierają od razu. Nie wiem czego szukać wymieniłem nowy zamek sterujący w drzwiach kierowcy i to samo co jeszcze można sprawdzić