Witam!
Tworzę prostą stronę we Flashu (dopiero się uczę). Chciałbym zrobić okno w animacji (coś takiego: Link ). Chodzi mi o taki "scenariusz":
-klikam button,
-pojawia się okienko (ze zdjęciem lub tekstem) - zapisane np. w innym dokumencie *.fla
-gdy klikam na x okienko znika.
Jak to zrobić (najprościej) ?
Z góry dzięki
Tworzę prostą stronę we Flashu (dopiero się uczę). Chciałbym zrobić okno w animacji (coś takiego: Link ). Chodzi mi o taki "scenariusz":
-klikam button,
-pojawia się okienko (ze zdjęciem lub tekstem) - zapisane np. w innym dokumencie *.fla
-gdy klikam na x okienko znika.
Jak to zrobić (najprościej) ?
Z góry dzięki