Witam,
Posiadam chłodziarkę Polar 210 i ostatnio zepsuło się oświetlenie.
Wyczyściłem styki przy wyłączniku i światło świeci bez problemu. Na drugi dzień zauważyłem, że chłodziarka zaczęła chłodzić tak mocno, że jest szron i temperatura dochodzi do -1 C. Regulowanie pokrętła nic nie pomaga.
Czy mogłem coś popsuć przy naprawie światła, czy to przypadek i co należy zrobić, by naprawić usterkę?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
Posiadam chłodziarkę Polar 210 i ostatnio zepsuło się oświetlenie.
Wyczyściłem styki przy wyłączniku i światło świeci bez problemu. Na drugi dzień zauważyłem, że chłodziarka zaczęła chłodzić tak mocno, że jest szron i temperatura dochodzi do -1 C. Regulowanie pokrętła nic nie pomaga.
Czy mogłem coś popsuć przy naprawie światła, czy to przypadek i co należy zrobić, by naprawić usterkę?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.