Witam
W którym miejscu przyłączamy + do żarówki H1 a w którym -, (czy do tej nóżki na dole, czy do tego "talerzyka").
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
W którym miejscu przyłączamy + do żarówki H1 a w którym -, (czy do tej nóżki na dole, czy do tego "talerzyka").
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany