logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Żarówka H1 - gdzie przyłączyć plus, a gdzie minus?

rafal_13 23 Sie 2010 01:21 21889 2
REKLAMA
  • #1 8427646
    rafal_13
    Poziom 10  
    Posty: 8
    Ocena: 8
    Witam
    W którym miejscu przyłączamy + do żarówki H1 a w którym -, (czy do tej nóżki na dole, czy do tego "talerzyka").

    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
  • REKLAMA
  • #2 8427669
    guard10
    Poziom 28  
    Posty: 976
    Pomógł: 108
    Ocena: 233
    Noga + talerz masa na klips.
  • #3 8427705
    Dioda52
    Poziom 27  
    Posty: 932
    Pomógł: 71
    Ocena: 313
    Dla samej żarówki nie ma znaczenia, gdzie przyłoży się plus, czy minus. Jest to całkowicie obojętne. Znaczenie ma dopiero czasami miejsce zamocowania w oprawie wynikające z konstrukcji urządzenia.
REKLAMA