Witam,
W TV Grundig 29cali, 100hz, płaski kineskop - obraz w rogach ekranu ma słabszą ostrość, np. loga programów są lekko rozmyte, poza tym przy jasnych planszach obraz w tychże rogach ekranu się lekko przyciemnia. Efekt był od samego początku, TV ma kilka miesięcy. W autoryzowanym serwisie powiedzieli, że to normalne w dużych telewizorach. Czy mam im wierzyć, czy nie chciało im się za to zabierać? W innych telewizorach nie widziałem czegoś takiego (przynajmniej w takim stopniu).
Czy rzeczywiście nic się nie da z tym zrobić? Jestem laikiem w tematyce tego forum.
Dzięki za informacje
Pozdrawiam,
Paweł
W TV Grundig 29cali, 100hz, płaski kineskop - obraz w rogach ekranu ma słabszą ostrość, np. loga programów są lekko rozmyte, poza tym przy jasnych planszach obraz w tychże rogach ekranu się lekko przyciemnia. Efekt był od samego początku, TV ma kilka miesięcy. W autoryzowanym serwisie powiedzieli, że to normalne w dużych telewizorach. Czy mam im wierzyć, czy nie chciało im się za to zabierać? W innych telewizorach nie widziałem czegoś takiego (przynajmniej w takim stopniu).
Czy rzeczywiście nic się nie da z tym zrobić? Jestem laikiem w tematyce tego forum.
Dzięki za informacje
Pozdrawiam,
Paweł