logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Błąd H6 w pralce Daewoo DWD-F1021S - dziwne dźwięki przy odsączaniu wody

choodyjr 26 Wrz 2010 10:55 7027 5
REKLAMA
  • #1 8551453
    choodyjr
    Poziom 10  
    Posty: 7
    Ocena: 6
    Witam wszystkich,
    posiadam pralkę jak w temacie z błędem wyskakującym o numerze H6, nigdzie takowego nie mogłem znaleźć nawet u wujka google. Pralka podczas odsączania wody wydaje dziwne dźwięki jakby był odpływ albo pompa zapchana czymś, jednak wolę się zapytać gdzieś gdzie ktoś może się na tym znać...

    Czekam na odpowiedź i z góry dzięki.
    Łukasz
  • REKLAMA
  • #2 8554657
    machefi
    Specjalista AGD
    Posty: 6426
    Pomógł: 760
    Ocena: 1481
    Czy przy odpompowaniu strumień wody wypływający z węża odpływu jest silny czy słaby?Jeśli słaby to sprawdź filtr pompy ,czy nie ma obcych cząstek ruchomych w łopatkach pompy,czy przewody odpływowe są drożne.Jeśli tu będzie wszystko w porządku to silnik pompy do wymiany - luzy na łożyskach wirnika magnetycznego.
  • REKLAMA
  • #3 8554674
    choodyjr
    Poziom 10  
    Posty: 7
    Ocena: 6
    Witam ponownie.

    dzięki za odpowiedź... pralka odpompowuje wodę bez problemu tylko huczy... znalazłem problem, który występował pod tym samym kodem i było to opisane jako grzałka, która nie grzeje wody i tak to właśnie wygląda. Ale co do dziwnego buczenia itd. pralkę na pewno sprawdzę, i jak co dam znać.

    P.S. Pralka pierze do końca kiedy ustawiam ją bez jakiegokolwiek grzania...
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 8583981
    choodyjr
    Poziom 10  
    Posty: 7
    Ocena: 6
    Pralka działa wymieniłem grzałkę... dziękuje wszystkim :]
REKLAMA