Witam wszystkich,
posiadam pralkę jak w temacie z błędem wyskakującym o numerze H6, nigdzie takowego nie mogłem znaleźć nawet u wujka google. Pralka podczas odsączania wody wydaje dziwne dźwięki jakby był odpływ albo pompa zapchana czymś, jednak wolę się zapytać gdzieś gdzie ktoś może się na tym znać...
Czekam na odpowiedź i z góry dzięki.
Łukasz
posiadam pralkę jak w temacie z błędem wyskakującym o numerze H6, nigdzie takowego nie mogłem znaleźć nawet u wujka google. Pralka podczas odsączania wody wydaje dziwne dźwięki jakby był odpływ albo pompa zapchana czymś, jednak wolę się zapytać gdzieś gdzie ktoś może się na tym znać...
Czekam na odpowiedź i z góry dzięki.
Łukasz
