Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uniwersum FT71500

20 Wrz 2004 23:06 1637 11
  • Poziom 17  
    Witam i ponownie temat w/w Uniwersum.CZy normalne jest to ze po zalaczeniu go w stan pracy sam przezuca mi kanaly a potem pokazuje sie niemiecki napis po srodku ekranu,i nic z tym nie mozna zrobic.Czy to jest jakas usterka czy cos innego.Na polecenia z klawiatury i z pilota brak reakcji.ZA wszelkie podpowiedzi co z tym fantem zrobic wielkie dzieki.
    POZDRAWIAM
    @@@@@@@@@@@@@@@
    aha jeszcze jedno bardzo bym prosil o podanie jaki jest typ pilota do niego (zamiennik)ma jakies oznaczenie.Tez z gory dzieki
    używaj "zmień' <zdzich42>
  • Poziom 17  
    Najprawdopodobniej jest załączona blokada rodzicielska,a raczej na 100%,bo usuwa się ja podając sygnał z pilota RCU600 ,a ty własnie go nie posiadasz.
  • Poziom 23  
    Witam
    --------------------
    Trafił do mie kiedyś z takim uszkodzeniem (sam po włączeniu przełączał kanały) - pomogło przemycie nóg procesora acetonem , a dla pewności polutowałem go ponownie.

Pozdrawiam
  • Poziom 39  
    Mógłbyś też napisać co to za napis, treść.
  • Poziom 40  
    Sprawdż czy nie jest zwarta klawiatura lub mikrostyki. Nie znam tego Uniwersum, więc pisze z praktyki i choć inny TV objawy bardzo podobne. Sprawdź przez odłączenie, pomiary omomierzem niewiele wniosły.
  • Poziom 17  
    Dzieki za porady Wszystkim.Sprawdze je w realu.Co do napisu to fakt ze moglem go spisac,Zrobie to i podam co to za napis.Narazie jeszcze raz dzieki. Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Witam cię kolego. Ten typ TV to chassis typu FT NOKIA. Należy zaprogramować choć jedną stację i będzie wszystko w porządku. Typ pilota to IR 137.
  • Poziom 17  
    Przeczytaj to co napisałem wczesniej.Ten telewizor ma uaktywnioną blokade rodzicielską i pojawia się napis KINDER SICHERUNG.Dezaktywuje się ją własnie wysyłając sygnał z pilota zaraz po włączeniu tv .Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Dzieki Wszystki za rady.Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i jeszcze raz dzieki.
  • Poziom 15  
    Mnie także dotknął powyższy problem ( po włączeniu napis "KINDERSICHERUNG IST EINGESCHALTET ") i telewizor po kilku sekundach wyłącza się. Jak to dokładnie usunąć ? - czy trzeba jakiś konkretny przycisk na pilocie nacisnąć ? i wogóle który z wyżej wymienionych pilotów kupić ? A może by tak wgranie innego bina załatwiło sprawę ( jest w bazie wsadów na elektrodzie ) !

Pytań masa, ale z góry dzięki !