Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technics SU-V570 pomoc w zakupie

10 Paź 2010 17:19 2647 9
  • Poziom 10  
    Witam kolegów forumowiczów. Przejdźmy od razu do sedna sprawy opłaca się kupić Technicsa SU-V570 w stanie idealnym za 400zl? Ostatnio w rekach miałem model SU-V460 i powiem ze nie współgrał źle z kolumnami alton 70 ponieważ maja one mało basu a dużo średnicy a wzmacniacz ten miał dużo basu a wycofana średnice zgrało się to całkiem nieźle. Wzmacniacz ten bd grał z kolumnami alton 70 później możliwe ze z alton 110. Chciałbym też usłyszeć wszystkie za i przeciw odnośnie kupna tego wzmacniacza.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    Bierz go. Opłaca się. Technics to sprzęt nieśmiertelny :-)
    Takich rzeczy już dziś nie robią. Ja całe lata śmigałem na modelu SA-AX 540 a niedawno zamieniłem go na SA-DX 950 bo poprzedni nie miał wejść optycznych a potrzebowałem dodatkowe sprzęta podpiąć. 540 miał lepszy bas no ale jak to mówią albo rybki albo akwarium.
    Podpowiem Ci że za +- podobną cenę możesz kupić już wzmacniacz Technicsa z wejściami analogowymi 5.1 i podłaczyć np DVD w systemie kina domowego.... no chyba że zależy Ci wyłącznie na odsłuchu muzyki to kupuj ten SU-V570
  • Poziom 29  
    W tej cenie znam mnóstwo wzmacniaczy które przy tym technicsie są jak maluch do mercedesa. Np. Yamaha ax-700, Sony ta-f 550es, Denon pma-860.
  • Poziom 14  
    To jeden z lepszych modeli.
    Jeśli zależy Ci również na żywotności to bierz śmiało - zresztą.. każdemu na tym zależy :D

Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Chłopaki takie szybkie pytanie co myślicie o Pionierze A-616 zamiast tego techniksa? Nic konkretnego na forum o nim nie znalazłem...
  • Poziom 11  
    Miałem kilkanaście lat wieżę Technicsa z tym właśnie wzmacniaczem. Bezawaryjnie mi służył. Zdecydowałem się jednak na zmianę sprzętu i kupiłem na alledrogo kilka wzmacniaczy do porównania. Bardzo szybko pozbyłem się Technicsa. Proponuję sprzęt Denona lub Yamahy z regulowanym konturem (starsze modele). Zdecydowanie lepiej brzmi niż Technics z korektorem. Wzmacniacz Denon PMA-525R lub coś podobnego. W ustawieniach bez korekcji nie było praktycznie różnic w brzmieniu, ale kto tak słucha? Kup coś z regulacją Variable Loudness bo to lepsze rozwiązanie niż dodatkowy korektor. Nowe wzmacniacze omijaj i nie daj się ogłupić tym co doświadczenia nabrali czytając gazety.
  • Poziom 10  
    A czym różni się SU-V560 od SU-V570 tylko mocą ?
  • Poziom 10  
    Całkiem możliwe że tak. Ale pewności bym nie miał gdyż tych modeli dobrze nie znam.