Mam windows 7. Miałem zapisane na dysku ok 8gb zdjęć, filmy itd.. Musiałem zainstalować system od nowa i sformatowały się wszystkie partycje. Jaki DARMOWY program polecacie? Nie chodzi mi o jakieś demo , którym nic się nie zrobi, tylko o program, któty odzyska chociaż te zdjęcia, może być z jakąś krótką licencją,ważne, żeby to zrobił. Proszę o pomoc.
POZDRAWIAM.
POZDRAWIAM.