Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Automatyczne zamykanie aplikacji

07 Lis 2010 11:29 1486 5
  • Poziom 2  
    Witam
    Poszukuje rozwiązania jak automatycznie zamykać aplikację z menadżera zadań w windows 7 podczas działania systemu.

W wielu miejscach na forum jest informacja o automatycznym zamykaniu procesów podczas wyłączania systemu.
  • Poziom 31  
    Chodzi Ci o to aby jak włączasz system żeby niektóre aplikacje się nie uruchamiały?
    Bo tak to dziwnie to napisane.
  • Poziom 13  
    nie wiem czy chodzi Ci o to żeby się nie uruchamiały podczas systemu pewne aplikacje ale jeśli tak to wpisz w uruchom "msconfig" zakładka uruchamianie
  • Poziom 2  
    Chodzi o to że podczas działania systemu włącza mi się pewna aplikacja, i szukam jakiegoś automatycznego wyjścia żeby ta aplikacja po włączeniu automatycznie się zamykała.
    Odpadają opcje w stylu: "poszukaj trojanów itd" to wszystko już przerabiałem
  • Poziom 12  
    Spróbuj zainstalować WinnerTweak i wejść w opcje uruchamiania i wyłączyć ten program, jeżeli się tam znajduje. A gdzie są opcje uruchamiania to musisz trochę poszukać, bodajże w głównym oknie wybierasz opcję 2 (z góry) po lewej stronie a potem system i menadżer uruchamiania czy jakoś tak.