Czy ktoś z Was wie jak samemu odblokować(czy wogóle się da) funkcję odtwarzania plików .avi poprzez USB?
Ponadto czy ktoś z Was ma jakieś kody serwisowe do w/w TV?
Ponadto czy ktoś z Was ma jakieś kody serwisowe do w/w TV?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam
Kol. jeśli chcesz się cieszyć tym co masz ..Nie wchodz w serwis i nie grzeb bezmyślnie !
Cytat:моdel res. backlight(cd/m2) frec. contrast dyn/stat res.time тuner wlan/dlna/wi-fi media you tube
46VL743G 1920x1080 EdgeLED/450 100Hz 500000:1/5000:1 5ms DVB-T/С/S2 y/y/y USB [JPEG/MP3/DivX-SD] y
46VL733G 1920x1080 EdgeLED/450 100Hz 500000:1/5000:1 5ms DVB-T/С y/y/y USB [JPEG/MP3/DivX-SD] y
40VL743G 1920x1080 EdgeLED/450 100Hz 500000:1/5000:1 5ms DVB-T/С/S2 y/y/y USB [JPEG/MP3/DivX-SD] y
40VL733G 1920x1080 EdgeLED/450 100Hz 500000:1/5000:1 5ms DVB-T/С y/y/y USB [JPEG/MP3/DivX-SD] y
32VL743G 1920x1080 EdgeLED/450 100Hz 500000:1/5000:1 5ms DVB-T/С/S2 y/y/y USB [JPEG/MP3/DivX-SD] y
32VL733G 1920x1080 EdgeLED/450 100Hz 500000:1/5000:1 5ms DVB-T/С y/y/y USB [JPEG/MP3/DivX-SD] y
lisek napisał:[/quote]![]()
Kol. jeśli chcesz się cieszyć tym co masz ..Nie wchodz w serwis i nie grzeb bezmyślnie !
jest przysłowie : Bata z piasku nie ukręcisz .