Witam.
Mam następujący problem: Jakiś czas temu przełączyłem ww. TV do trybu DVD i nie mogę dalej nic zrobić. TV na nic nie reaguje: ani pilot ani klawisze na przednim panelu nie działają - podczas klikania mruga tylko dioda i tyle. Działa tylko główny włącznik
Nie można go również przełaczyć do trybu Standby bo po właczeniu automatycznie się uruchamia do trybu DVD. Da się go wyłaczyć też tylko wyłącznikiem.
Najlepszym moim zdaniem wyjściem byłby jakiś sposób zresetowania TV ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Jeśli ktoś wie jak go zresetować lub naprawić w inny sposób proszę o pomoc.
Mam następujący problem: Jakiś czas temu przełączyłem ww. TV do trybu DVD i nie mogę dalej nic zrobić. TV na nic nie reaguje: ani pilot ani klawisze na przednim panelu nie działają - podczas klikania mruga tylko dioda i tyle. Działa tylko główny włącznik
Najlepszym moim zdaniem wyjściem byłby jakiś sposób zresetowania TV ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Jeśli ktoś wie jak go zresetować lub naprawić w inny sposób proszę o pomoc.