Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wymiana wyświetlacza Kodak C190

13 Dec 2010 01:53 1930 7
  • Level 17  
    Witam
    Na wstępie chciałbym zapytać ile może kosztowac taki wyświetlacz i gdzie go kupić? Może być uzywany bo aparat do drogich nie należy...
    Niestety nie jest to wytrzymala konstukcja i upadek z 40cm mało go nie zabił :)
    Rozkręcilem go zeby dojżec oznaczenie wyświetlacza i to jest modtm027cdh02 jeśli komus cos to mówi.
    Generalnie co do wymiany to nie widzę jakiś większych problemów interesuje mnie głównie gdzie i za ile moge dostac taki LCD?
    Pozdr

Proszę poprawić treść postu - liczne błędy ortograficzne - zgodnie z regulaminem pkt. 15. Zmienić treść możesz za pomocą przycisku "zmień " po prawej stronie postu.[dzimi]
  • Level 17  
    Witam
    Taki wyświetlacz możesz dostać tylko na Allegro-Fotografia- Części, ale takiego obecnie nie ma. Do Kodaka jest mało części. Ja do jednego modelu szukałem pół roku i niestety nie udało mi się kupić!!
    Pozdrawiam
  • Level 24  
    Witam

Na eBay'u kosztuje ~70zł z wysyłką do Polski(z USA). Czas dostawy to zapewne coś około 2-3 tygodni. U nas raczej trudno o takie części, chyba, że tylko ja nie mogłem również znaleźć podobnego wyświetlacza.

Pozdrawiam
  • Level 17  
    Mógłbyś dać jakiś namiar na ten wyświetlacz z ebay?

Moderated By Dzimi:

Proszę stosować się do poleceń moderacyjnych. Regulamin pkt.6. Niestosowanie się do polecenia moderacyjnego może skutkować ostrzeżeniem.

• Level 24  
    Wyświetlacz można znaleźć tam pod hasłem: "kodak c190 lcd". Link podsyłam na priv ze względu na punkt 10.11 regulaminu ;)
  • Level 17  
    Dzisiaj chciałem wyjąć stary wyświetlacz, żeby wysłać do jakiegoś gościa z allegro żeby mi dobrał taki sam i coś się popsuło :D
    Generalnie najpierw kopnął mnie prąd tak, że się zaświeciłem :P a później nawet po złożeniu wszystkiego do kupy i włożeniu baterii zaczyna się w jednym miejscu kopcić coś.
    Jest dla niego jakaś szansa jeszcze? Może ktoś chce go zreanimować? :P
  • Level 32  
    Muszę przyznać że rzadko komu udaje się mnie rozbawić po kilkunastu godzinach pracy, a tobie się udało ':D'. Natomiast co do aparatu; rozładowałeś niestety kondensator lampy błyskowej na siebie i na elektronikę aparatu. Jeśli coś "się kopci" to oznacza że poszły nie tylko zabezpieczenia i płytka prawdopodobnie jest na straty, w tej sytuacji naprawa aparatu jest raczej bez sensu.
  • Level 28  
    Kup teraz cały aparat z uszkodzonym obiektywem,i chyba to będzie rozwiązanie tańsze niż LCD z USA