Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung F480 Ile kosztuje wymiana płyty głównej?

dzomininka 13 Dec 2010 15:43 3318 6
    dzomininka
    Level 2  
    Hej :) Chodzi mi o telefon Samsung SGH F480. Nie mogę naładować telefonu, wiem że to z powodu uszkodzonej płyty głównej. Orientujecie się ile kosztuje jej wymiana? Zastanawiam się czy koszty naprawy nie przewyższą wartości samego telefonu?... Dzięki za odpowiedzi.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Kabuki8888
    Level 2  
    Trzeba sprawdzić gniazdo ładowania. Wymiana płyty głównej po gwarancyjnie raczej mija się z celem.
    dzomininka
    Level 2  
    Chciałam naprawić w ramach gwarancji, ponieważ ją jeszcze mam, tel. jest nowy no ale niestety powiedzieli mi że: sama go zepsułam... sprawa oczywiście trafi do sądu bo nie mam w zwyczaju psucia swoich telefonów i nie zepsułam go specjalnie... ale najpierw chciałam się zapytać ile kosztuje taka płyta główna, bo jak 20 zł to ją naprawię we własnym zakresie... jeżeli 200,- to już nie bardzo ;p Powiedzieli że tel nie chce się ładować ponieważ uszkodzona jest płyta główna ;/
    .:aspire:.
    Level 23  
    Dożo więcej niż 200zł. Oddaj fona do serwisu pogwarancyjnego. Jeżeli serwis wbił ci ingerencje to nie wygrasz w żadnym sądzie.
    Wymiana płyty to to samo co wymiana telefonu...
    dzomininka
    Level 2  
    heh czyli cena płyty głównej przewyższa wartość telefonu.... dzięki! :)
    .:aspire:.
    Level 23  
    To że serwis gwarancyjny tak stwierdził nie oznacza że konieczna jest jej wymiana. Zawsze tak piszą jeżeli zdiagnozowali ingerencje, wg procedur samsunga nienaprawialną, a w rzeczywistości możliwą do naprawy.
    czwarnowski
    Level 15  
    Najprawdopodobniej masz wyrwane ścieżki drukowane z płyty głównej, dlatego jest to usterka nienaprawialna, w serwisie autoryzowanym. U mnie koszt wymiany płyty w tym modelu to 140zł.