Usterka wygląda tak, że obraz nie wypełnia całego ekranu. Można go coprawda rozciągnąć za pomocą pokręteł ale po każdym wygaszeniu ekranu wszystko wraca do punktu wyjścia. Obraz nie jest zniekształcony a na krawędziach jest jasna obwódka. Co mogło nawalić? Zgóry dziękuje za pomoc.