Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uszkodzona Motorola V3i critical error 84

M4J3R0 23 Gru 2010 23:49 1376 0
 • #1
  M4J3R0
  Poziom 10  
  Witam!
  Dostałem do naprawy telefon Motorola V3i.
  Boot Loader - 0A.30.
  Flash - R47A_G_08.D8.85R (z ITunes)

  Po włączeniu telefonu wyskakuje tylko ekran startowy HELLOMOTO i gaśnie. Boot Loader uruchamia się normalnie, po podłączeniu wykrywa jako SFLASH.
  Zrobiłem pełen Backup programem Flash&Backup 3.0.9
  Po próbie wgrania Flasha przez Flash&Backup, przy CG1 (Firmware) wyskakuje mi na BL "critical error 84". Omijając CG1 wszystko wgrywa się normalnie, lecz problem nadal nie jest rozwiązany. Próbowałem też wgrać Flasha za pomocą programu "RSD Lite", jednak nadal ten sam komunikat - "critical error 84".
  Na rożnych forach przeczytałem, że wina może być po stronie Boot Loadera, więc pobrałem nowy i próbowałem go wgrać za pomocą ramldr2_031. Niestety po wciśnięciu "Send Loader", na ekranie telefonu wybija błąd - "critical error 80 40".
  Więc postanowiłem zrobić to za pomocą TP. Rozebrałem telefon, połączyłem kabelkiem tak jak w tutorialu, podłączam (wykrywa jako SBLANK), jednak po wciśnięciu "Send Loader" po chwili zamiast Ready wybija kwadracik (jak w załączonym zdjęciu) i nic dalej nie można zrobić.

  Moje pytanie: Czy da rade jeszcze jakoś uratować ten telefon?
  Czy jest jeszcze jakiś inny sposób, żeby tego dokonać?

  Dodam jeszcze że próbowałem tego dokonać na 2 różnych naładowanych bateriach, na 2 rożnych komputerach. Próbowałem wgrać 3 różne monstery (również z Backup).
  Po podłączeniu telefonu przez TP metalowe osłony strasznie się grzeją.

  Proszę o Pomoc.

  Uszkodzona Motorola V3i critical error 84