Mam problem z liveboxem. Jest podłączony do komputera przez kabel ethernetowy i wszystko działa ale gdy odłączę komputer od prądu i ponownie chcę go wlączyć to po wlączeniu internet nie działa. Gdy wchodzę w połączenia sieciowe w panelu sterowania to wyświetla się że jest połączenie itp. ale gdy próbuje wejść na jakąkolwiek strone to wyświetla że brak połączenia. Musze wtedy usuwać z programów liveboxa i instalowac go ponownie i dopiero wtedy wszystko działa znowu w jak najlepszym porządku. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Mógłby mi ktoś poradzić?