Witam!
Mam problem, który jest z pewnością trywialny dla większości z Was. Ni jak nie mogę porozumieć się za pomocą Buildera z mikrokontrolerem. Z układem jest wszystko OK - przez HyperTerminal działa w obie strony.
Czy ktoś z Was byłby tak miły i łopatologicznie przedstawił mi jak napisać trywialny programik w Builderze: dwa pola Edit i Button - wpisuje dane do Edit1, wciskam guzik i PCet przesyła dane do układu a w Edit2 wtpisuje co wróciło?
Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.
Zamykam. - arnoldziq
Mam problem, który jest z pewnością trywialny dla większości z Was. Ni jak nie mogę porozumieć się za pomocą Buildera z mikrokontrolerem. Z układem jest wszystko OK - przez HyperTerminal działa w obie strony.
Czy ktoś z Was byłby tak miły i łopatologicznie przedstawił mi jak napisać trywialny programik w Builderze: dwa pola Edit i Button - wpisuje dane do Edit1, wciskam guzik i PCet przesyła dane do układu a w Edit2 wtpisuje co wróciło?
Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.
Zamykam. - arnoldziq