Witam, otóż mam taki problem, że chciałem połączyć dwa kompy: stacjonarny i lapka siecią lan. W stacjonarnym mam zintegrowaną sieciówkę Realteka a w lapku PCMCIA D-Linka. Po wpisaniu adresów ip i maski na obu kompach nie wykrywa żadnego połączenia. Już tyle kombinowałem że nie mam innych pomysłów. Kabel mam krosowany (sprawdzony). Problem jest też w tym, że obie karty system pokazuje jako działające poprawnie, ale pisze że kabel sieciowy jest odłączony, a na dodatek żadne diody na obu kartach nawet nie mrugną, mimo iż podłączę kable. Czy możliwe jest to, że sieciówki są zrypane? Sterowniki od karty mam na stacjonarnym świeże, bo 5 min temu sformatowałem kompa. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Pozdrawiam