logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć zestaw głośników Creative 4,1 do LG LH3000?

miguellk 30 Sty 2011 15:47 1987 4
REKLAMA
  • #1 9078398
    miguellk
    Poziom 10  
    Posty: 23
    Ocena: 10
    Witam.
    Jak podłączyć zestaw głośników Creative 4.1 do telewizora LG LH3000? Podejrzewam ze trzeba użyć przejściówki tylko jakiej? Proszę o informację.
  • REKLAMA
  • #2 9078487
    among
    Poziom 31  
    Posty: 1311
    Pomógł: 146
    Ocena: 99
    Za dużego wyboru to Ty nie masz. Możesz tak: Link + Link
  • REKLAMA
  • #3 9078637
    miguellk
    Poziom 10  
    Posty: 23
    Ocena: 10
    a czy to drugie rozwiązanie ma w ogóle sens?
  • REKLAMA
  • #4 9078656
    among
    Poziom 31  
    Posty: 1311
    Pomógł: 146
    Ocena: 99
    Żeby podłączyć te głośniki musisz użyć obu przejściówek. W tym telewizorze dźwięk wyciągniesz tylko z wyjścia optycznego (ale do tego jest potrzebny już wzmacniacz z wejściem SPDIF) lub z EURO SCART. Innej możliwości nie masz.
  • #5 9078848
    miguellk
    Poziom 10  
    Posty: 23
    Ocena: 10
    Na razie mam podpięty dźwięk do wierzy techniksa i działa super. Głośniki zostały mi z kompa stacjonarnego i chciałem wykorzystać subwoofer.
    Najprawdopodobniej bede starał sie podpiąc ten zestawik do wzmacniacza w wieży ma kilka wyjść.
REKLAMA