Witam...!
Mam problem z odpaleniem opla omegi z 96r 2.0 16V w gazie. Myślę ze jest to problem z immo lecz nie mam pewności... Samochod odpala lecz po sekundzie gasnie,
Mam problem z odpaleniem opla omegi z 96r 2.0 16V w gazie. Myślę ze jest to problem z immo lecz nie mam pewności... Samochod odpala lecz po sekundzie gasnie,