logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Opel Omega 1996 2.0 16V - Resetowanie immobilizera, auto gaśnie po odpaleniu

Aga4415 31 Sty 2011 16:33 1250 8
REKLAMA
  • #1 9083022
    Aga4415
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Witam...!

    Mam problem z odpaleniem opla omegi z 96r 2.0 16V w gazie. Myślę ze jest to problem z immo lecz nie mam pewności... Samochod odpala lecz po sekundzie gasnie,
  • REKLAMA
  • #2 9083744
    emeryt2
    Poziom 42  
    Posty: 7630
    Pomógł: 717
    Ocena: 2301
    Szukasz przycisku , jak w PC tach , przycisku do resetowania - chyba go nie znajdziesz.
    Jakie masz jeszcze objawy , kontrolka immo gasnie ?
  • REKLAMA
  • #3 9084401
    Aga4415
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Świeci sie tylko kontrolka z silnikiem a immo nie świeci...
  • #4 9084426
    autoelektryk
    Poziom 17  
    Posty: 238
    Pomógł: 12
    Ocena: 68
    jak check nie mruga to chyba nie immo............
  • #5 9084481
    Aga4415
    Poziom 2  
    Posty: 4
    A mam jeszcze pytanko... Czy jest to możliwe przywrócić system zasilania paliwa?
  • REKLAMA
  • #6 9084582
    autoas
    Poziom 42  
    Posty: 9188
    Pomógł: 571
    Ocena: 3914
    Aga4415 napisał:
    A mam jeszcze pytanko... Czy jest to możliwe przywrócić system zasilania paliwa?

    Piszesz tak jakbyś nie miał zielonego pojęcia o samochodach...oddaj auto do naprawy
  • REKLAMA
  • #7 9084609
    lukaszradomsko
    Poziom 11  
    Posty: 16
    Ocena: 1
    To nie immo to padla ci pewnie ppompa paliwa ale to takie gdybanie sczytaj bledy odsylam naAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany tam POMOZEMY
  • #8 9084615
    antypierdolnik
    Poziom 13  
    Posty: 58
    Pomógł: 2
    Ocena: 2
    System zasilania paliwa wymaga podania kodu + i - na odpowiednie styki, w odpowiedniej kombinacji i algorytmie. Jest zbyt skomplikowane, ale naukowcy nasi nad tym pracują. Będą ze 3 tomy opracowań, mam to na allegro, wykradłem wcześniej.:D
  • #9 9084778
    Aga4415
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Pompa paliwa była sprawdzana i jest wszystko ok.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik ma problem z uruchomieniem Opla Omegi z 1996 roku, który odpala, ale gaśnie po sekundzie. Podejrzewa, że przyczyną może być immobilizer (immo), jednak kontrolka immo nie świeci, a jedynie kontrolka silnika. Inni uczestnicy dyskusji sugerują, że problem może leżeć w pompie paliwa, a nie w immobilizerze. Zasugerowano również, aby sprawdzić błędy w systemie oraz odwiedzić stronę omegaklub.eu w celu uzyskania dalszej pomocy. Użytkownik potwierdził, że pompa paliwa została sprawdzona i działa prawidłowo.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA