Witam, ja mam monitor SCOTT 772, (Orion), wymieniłm padnięte trafo i monitor chodzi OK, ale brak OSD, nie wiem, czy przed awarią trafa było, czy nie.
Wymieniłem też kompletną płytkę na kineskopie od identycznego monitora, bo przy tamtej uszkodzilem podstawkę , bo nie moglem sobie poradzić z fokusami.
Może to głupie że nie mogłem z tym poradzić, ale to pierwszy mój monitor jaki naprawiałem i działa - Byłby 100% sukces na początek , gdyby nie to OSD, w sumie mi to nie przeszkadza bo da się bez tego żyć, ale by było fajnie, gdyby działało.
Ustawienia OSD działają, ale trzeba na ślepo, bo nie widać OSD.
Za co tu się zabierać?
Wymieniłem też kompletną płytkę na kineskopie od identycznego monitora, bo przy tamtej uszkodzilem podstawkę , bo nie moglem sobie poradzić z fokusami.
Może to głupie że nie mogłem z tym poradzić, ale to pierwszy mój monitor jaki naprawiałem i działa - Byłby 100% sukces na początek , gdyby nie to OSD, w sumie mi to nie przeszkadza bo da się bez tego żyć, ale by było fajnie, gdyby działało.
Ustawienia OSD działają, ale trzeba na ślepo, bo nie widać OSD.
Za co tu się zabierać?