Witam. Czy używa ktoś klawiatury firmy DAS ( http://www.daskeyboard.com/ )?
Czy różnica w komforcie użytkowania jest znacząca?
Czy różnica w komforcie użytkowania jest znacząca?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam