Witam
Od jakiegoś czasu zacząłem przygodę z układem spartan 3e. korzystam z płyty MMFPGA_12 firmy PROPOX.
Wykonałem program do obsługi wyświetlacza LCD 2*16 po 4 bitach.
Chciałbym wykonać program, który po wciśnięciu jednego przycisku wyświetli jakiś tam napis, a po wciśnięciu innego przycisku napis zmieni się na inny.
Próbowałem to zrobić we własnym zakresie ale kończą mi się pomysły. wykonałem program, który wyświetla drugi napis, ale go nadpisuje a nie wyświetla od nowa.
Prosiłbym o jakąkolwiek pomoc w tym temacie.
Od jakiegoś czasu zacząłem przygodę z układem spartan 3e. korzystam z płyty MMFPGA_12 firmy PROPOX.
Wykonałem program do obsługi wyświetlacza LCD 2*16 po 4 bitach.
Chciałbym wykonać program, który po wciśnięciu jednego przycisku wyświetli jakiś tam napis, a po wciśnięciu innego przycisku napis zmieni się na inny.
Próbowałem to zrobić we własnym zakresie ale kończą mi się pomysły. wykonałem program, który wyświetla drugi napis, ale go nadpisuje a nie wyświetla od nowa.
Prosiłbym o jakąkolwiek pomoc w tym temacie.