Ponownie pytam może ktoś wie?
Jak się dobrać do ściągnięcia uszczelki nie ma pod spodem żadnych wkrętów jak ongiś bywało. Wygląda jakby była wciśnięta na etapie montażu i wewnętrzne poszycie drzwi było zatrzaśnięte. Boję się aby przez brak wiedzy nie upieprzyć tej ścianki wewnętrznej. Poradźcie jak to bezpiecznie zrobić.
Wojtek
Jak się dobrać do ściągnięcia uszczelki nie ma pod spodem żadnych wkrętów jak ongiś bywało. Wygląda jakby była wciśnięta na etapie montażu i wewnętrzne poszycie drzwi było zatrzaśnięte. Boję się aby przez brak wiedzy nie upieprzyć tej ścianki wewnętrznej. Poradźcie jak to bezpiecznie zrobić.
Wojtek