Witam. Mam spory kłopot. Zamieniałem się z kolesiem autami pod Lyonem. Narzekał na nawigację TOM TOM, że jest ślepa, nie widzi satelit. Okazało się, że po zamianie aut mój tom tom zachowuje się identycznie. W moim aucie wszystko jest ok, natomiast w jego aucie coś blokuje sygnał z satelit. Co to może być, w Masterce jest zamontowane CB radio i system GPS(to co nas szefostwo i spedytor widzi, gdzie jeździmy). Najgorsze jest to, że teraz te auto stoi w Stuttgardzie i trzeba zrobić coś na miejscu, aby Tom Tom działał sprawnie. Pomóżcie panowie fachowcy