logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

TomTom XL nie widzi satelit w aucie z CB radiem i systemem GPS - co zrobić?

zdzicholud 13 Lut 2011 08:34 2031 1
REKLAMA
  • #1 9144007
    zdzicholud
    Poziom 10  
    Posty: 7
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    Witam. Mam spory kłopot. Zamieniałem się z kolesiem autami pod Lyonem. Narzekał na nawigację TOM TOM, że jest ślepa, nie widzi satelit. Okazało się, że po zamianie aut mój tom tom zachowuje się identycznie. W moim aucie wszystko jest ok, natomiast w jego aucie coś blokuje sygnał z satelit. Co to może być, w Masterce jest zamontowane CB radio i system GPS(to co nas szefostwo i spedytor widzi, gdzie jeździmy). Najgorsze jest to, że teraz te auto stoi w Stuttgardzie i trzeba zrobić coś na miejscu, aby Tom Tom działał sprawnie. Pomóżcie panowie fachowcy
  • REKLAMA
  • #2 9144309
    mariuszspa
    Poziom 21  
    Posty: 318
    Pomógł: 32
    Ocena: 78
    Problemem jest pewnie podgrzewana elektrycznie przednia szyba.
REKLAMA