Witam wszystkich
jesli to nie ten dział to prosze o przeniesienie. Tak wiec jak w temacie jak zrobic megafon małej mocy troche o tym czytałem ze trzeba miec przed wzmacniacz i wzmacniacz. Mam W domu taki przedwzmacniacz mikrofonowy. Ale nie mam wzmacniacza audio i wlasnie chce kupic taki wzmacniacz TDA ale nie wiem jaki? i zeby byl tak do 20pln. I jagby kto mogl to mi dac schemat jak podłączyć ten caly megafon.
Pozdrawiam adam505
jesli to nie ten dział to prosze o przeniesienie. Tak wiec jak w temacie jak zrobic megafon małej mocy troche o tym czytałem ze trzeba miec przed wzmacniacz i wzmacniacz. Mam W domu taki przedwzmacniacz mikrofonowy. Ale nie mam wzmacniacza audio i wlasnie chce kupic taki wzmacniacz TDA ale nie wiem jaki? i zeby byl tak do 20pln. I jagby kto mogl to mi dac schemat jak podłączyć ten caly megafon.
Pozdrawiam adam505