Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Mercedes w 202 schemat podłączenia elektrycznych szyb

19 Lut 2011 21:21 4187 8
  • Poziom 9  
    Witam.
    Szukam schematu elektrycznych szyb,do Mercedesa w202 z roku 1999.
    Najbardziej podłączenia przycisków w panelu sterowania.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 9  
    Witam.Na początek wielkie dzięki za schemat.Mam jednak pytanie ,posiadam instalacje z modułem komfortu x2 w każdych przednich drzwiach,a na schemacie jest tylko jeden/a9599\czy w związku z tym musi być inny schemat
  • Poziom 9  
    Witam.Wielkie dzięki to jest to.Mam jednak jeszcze prośbę o schemat podłączenia lusterek i jak by się dało schemat panelu sterowania przy lewarku zmiany biegów.Chodzi mi o rozmieszczenie wtyczek.
  • Poziom 9  
    Witam Serdeczne dzięki za schematy.Według nich wiele rzeczy jest dla mnie jaśniejsze.Co do prośby oczywiście ją spełniłem .Przepraszam ale jeszcze całkiem nie orientuje się w rzeczywistości forum.

Dodano po 46 [minuty]:

Witam .Chyba się pośpieszyłem.jednak nie wszystko jest jeszcze dla mnie jasne.mam pytanie,czy ten schemat lusterek jest powiązany ze schematem 2 .W mojej instalacji wiązki z lusterek biegną do modułu komfortu .Lewe lusterko do modułu w lewych drzwiach,a prawe do modułu w prawych.
  • Poziom 9  
    Wynika więc że lusterko jak i 1 drzwi są podłączone jednym podwójnym kablem do szyny CAN. Również zestaw przełączników jest podłączony jednym podwójnym kablem do szyny CAN.