Mam problem z tym aparatem. Wlaczam go wysuwa sie obiektyw pokazuje wszystko na wyswietlaczy a po chwili zaczyna glosno pikac jak przy wylaczaniu i zaczyna sie wylaczac. Gdzies po jakis 30 sek nie dluzej. Moze ktos mi powiedziec co jest grane i jak sobie z tym poradzic