Witam,
potrzebuje zrobic backup aplikacji ze sterownika simatic S5 115. kabelek juz jest natomiast potrzebuje porady w kwestii softu.
Chcialem sykorzystac apliacje S5 for Windows ENG ze strony
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic54625-30.html
Nie bardzo jednak wiem czy tym softem da sie sciagnac program sterownika ? Chyab ze trzeba go jakos aktywowac ?
kompuetr to dell latitude d820 z xp.
Z gory dziekuje za odp.
potrzebuje zrobic backup aplikacji ze sterownika simatic S5 115. kabelek juz jest natomiast potrzebuje porady w kwestii softu.
Chcialem sykorzystac apliacje S5 for Windows ENG ze strony
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic54625-30.html
Nie bardzo jednak wiem czy tym softem da sie sciagnac program sterownika ? Chyab ze trzeba go jakos aktywowac ?
kompuetr to dell latitude d820 z xp.
Z gory dziekuje za odp.